MENÜ
Sequence night

Sıra Gecesi (Kişiye ve Gruplara Özel)

Sıra Gecesi Artık İstanbul’da! Eğlenmek sizinde hakkınız. Alkolsüz mekânlara, modern eğlence anlayışına ve batı müziğine alternatif, geleneksel ve kültürel dokunun yaşatıldığı sıra gecesi SIRA GECESİ.

Sıra Gecesi Artık İstanbul’da!

Eğlenmek sizinde hakkınız. Alkolsüz mekânlara, modern eğlence anlayışına ve batı müziğine alternatif, geleneksel ve kültürel dokunun yaşatıldığı sıra gecesi SIRA GECESİ?

Evet, yanlış duymadınız. Hemde kişiye özel. Eğlenmek için kalabalık oluşturmaya, orkestra ayarlamaya ve yemekleri düşünmenize gerek yok. Sizin için hepsini düşündük.

Bir ritüele dönüştürdüğümüz Sıra gecelerini grupların yanı sıra kişilere indirgedik. Artık kişiye özel de Sıra gecesi düzenleniyoruz. Düzenlediğimiz bu geceler de planlama, tasarım ve uygulamalarını gerçekleştirme konusunda yılların getirdiği deneyimimizi ve sizin beklentilerinizi harmanlayıp güzel bir projeye imza atıyoruz

İster 1 kişi isterseniz 100 kişi!

“Sıra gecesini hissetmek, geleneksel dokuyu tatmak ve aslına uygun yemekleri yemek için illa kalabalık olmaya gerek yok. Eşinizle çocuğunuzla ya da bizzat kendiniz, sıra gecesi ekibi ile meşk edebilir, çiğ köftenizi yerken ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.” Üstelik bu eğlencelere hanımlarıda dâhil ediyoruz. Ramazan Bingöl’de hanımlara özel düzenlenen Sıra günü veya gecesi ile geleneğe farklı bir yorum getiriliyoruz

Bu gecede, Sıra gecelerinin olmazsa olmazı çiğ köfte, acı kahve, şerbet, tatlısı, seçilmiş mekânlara uygulanan göz alıcı Geleneksel doku… Kısacası herşey olması gerektiği gibi!

 

Kültürü yaşamak sizinde hakkınız…

Menülerimiz için; http://www.ramazanbingol.com/icerikdetay-iid-174.html ziyaret edebilirisiniz

 

Ümraniye Şube: 0212 630 11 23 – 0532 138 83 65

Saray Mah.Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No: 6/1 Ümraniye-İstanbul

Esenler(Giyimkent) Şube: 0212 438 30 83 0532 605 72 74

Oruç reis Mah. Giyimkent cad. No: 7 Esenler-İstanbul